تلفن گویا

1501 - 32360009

صفحه اصلی»اخبار»اخبار اتحادیه»نگاهی به مزایای بیمه اجتماعی معلمان قرآنی

نگاهی به مزایای بیمه اجتماعی معلمان قرآنی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

معلمان قرآن برای آگاهی از خدمات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر می‌توانند به کانال بیمه معلمین قرآن در ایتا مراجعه کنند.

پیرو تفاهم‌نامه اواخر سال ۱۴۰۰ اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، مقرر شد تا مربیان قرآن از مزایا و خدمات بیمه‌ای بهره‌مند شوند.

بر این اساس معلم‌ها و مربیانی که به صورت فصلی و پاره‌وقت در زمینه آموزش مفاهیم قرآن، روخوانی و روان‌خوانی و حفظ قرآن وسایر رشته‌های قرآنی با مجموعه‌های مردم‌نهاد همکاری دارند و فاقد بیمه‌های اجتماعی و تا کنون نتوانستند زیر چتر بیمه‌ای قرار گیرند، می‌توانند با مراجعه به اتحادیه‌های قرآنی استان‌ها نسبت به ثبت‌نام و معرفی برای عضویت در این صندوق، اقدام کنند و از مزایا و خدمات آن بهره‌مند شوند.

طی این امر مربیان قرآن از خدمات بیمه اجتماعی برخوردار می‌شوند و زیر چتر حمایت بیمه‌ای قرار می‌گیرند تا قدم مؤثری برای عمل به اصل ۲۹ قانون اساسی و همچنین جامعه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر برقراری پوشش اجتماعی برای تمامی آحاد کشور به ویژه اقشار فاقد بیمه اجتماعی، برداشته شود و شاهد گسترش عدالت باشیم تا گامی مؤثر در پایدار‌سازی زیر ساخت‌های قرآنی باشیم.

خواندن 294 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.