تلفن گویا

1501 - 32360009

اخبار اتحادیه

اعضای شورای نظارت اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی مردمی قرآن و عترت استان اصفهان در جریان بازدید از مدرسه پسرانه حفظ مهد قرآن، بر لزوم نظارت بر فعالیت مدارس حفظ و روند صدور مجوز برای راه‌اندازی این مدارس تأکید کردند.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان گفت: طرحی در خصوص حفظ جزء سی‌ام قرآن با همکاری آموزش و پرورش پیش‌بینی شده است و طی آن در نظر داریم از تابستان تا اواخر سال جاری، حدود ۱۰ هزار حافظ جزء سی‌ام قرآن تربیت کنیم.

برگزاری سیزدهمین جلسه هیأت مدیره با حضور معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان گفت: فعالیت‌ مؤسسات قرآنی عمدتاً با رویکرد آموزشی است و جای خالی مؤسساتی که کار پژوهشی در حوزه قرآن و عترت انجام دهند، به شدت احساس می‌شود.

آغاز ثبت نام چهل و پنجمین دوره مسابقات شفاهی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران

لیست جدید فروشگاه های طرف قرارداد ثمین کارت جهت بهره مندی از تخفیف

مسئول امور فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از همکاری اتحادیه قرآنی این استان با این نهاد، در تدریس درس «انس با قرآن» خبر داد.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه‌ قرآنی اصفهان از برگزاری دومین جلسه کارگروه اندیشه‌ورزان قرآنی استان خبر داد و گفت: این جلسه درباره مخاطبان کودک و نوجوان قرآن برگزار شد.

اولین جلسه شورای عالی اندیشه ورزی قرآن با حضور جمعی از علما و دانش پژوهان علوم قرآن در اداره ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار گردید.