جشنواره «امین» در اصفهان برگزار می‌شود

0405

روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مجید شجاعی به سخنی از مقام معظم رهبری درباره هنر اشاره کرد که ایشان می‌فرمایند: «هنر، یک موهبت الهی و یک حقیقت بسیار فاخر است».
وی گفت: وظیفه ارگان‌های هنری مرتبط با بدنه حوزه است تا این موهبت‌های الهی نهفته را به منظور ارتقاء و جهت دی و نیل به اهداف بلند تبلیغی همراهی نمایند.
شجاعی افزود: با این جشنواره توانمندی و مهارت‌های فرهنگی هنری بالقوه و بالفعل در حوزه علمیه خواهران را کشف کرده و فضای همدلی، هم افزایی، تعامل و تبادل دانش و مهارت در بین طلاب به وجود خواهد آورد.
وی ادامه داد: خواهران طلبه با فعالیت‌های هنری خواهند توانست موج تبلیغی مورد نیاز در جامعه را به وجود آورده و در تداوم و ثبات اندیشه و هنر در فعالیت‌های تبلیغی ثابت قدم باشند.
رییس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تعداد رشته‌های جشنواره را ۱۸ مورد بیان کرد و افزود: هنرهای ادبی، تجسمی، تصویری و شفاهی محورهای جشنواره بدون موضوع محتوایی خاص بوده و بخش ویژه، «زندگی علمی و اجتماعی بانو مجتهده امین» است. 
وی از مهلت ارسال آثار تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: آیین اختتامیه، اعلام برگزیدگان و اهدای جوایز در تاریخ ۷ اسفند ماه ۱۳۹۷ به همراه نمایشگاهی از آثار برگزار می‌شود.
شجاعی ادامه داد: طلاب خواهر علاقمند و ساکن استان اصفهان اعم از محصل و یا فارغ التحصیل می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir مراجعه نمایند. 

 

کانال اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...