محمدزاده خبر داد: تهیه نظام‌نامه جوایز طرح «بشارت ۱۴۵۲»/ تسویه کامل جوایز دوره‌های قبلی

1557

محمدحسین محمدزاده، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا؛ در رابطه با حامی مالی طرح قرآنی ۱۴۵۲ و نیز جوایز این طرح قرآنی اظهار کرد: در صورت قطعیت، اسامی حامی یا حامیان مالی طرح اطلاع‌رسانی خواهد شد. هم‌اکنون در حال بررسی و پیگیری این موضوع هستیم.
دبیر شورای معارف سیما ادامه داد: در مورد جوایز نیز نظام‌نامه‌ای تهیه شده است که طبق آن جوایز طرح تخصیص داده می‌شود که سعی بر آن است تا این جوایز به تعداد نام طرح یعنی ۱۴۵۲ به شرکت‌کنندگان تعلق گیرد. همچنین، جوایز انتخاب شده نیز بنا به میزان علاقه‌مندی نوجوانان و جوانان در انواع مختلف از کمک هزینه سفر به اماکن متبرکه تا خودروی ملی برای جایزه اصلی طرح در نظر گرفته شده است.
محمدزاده در رابطه با استقبال مخاطبان از مسابقه پیامکی نیز تصریح کرد: با توجه به تبلیغات زیادی که برای طرح ۱۴۵۲ انجام  شده است، پیش‌بینی می‌شود که تعداد مخاطبان طرح نسبت به سال گذشته که در حدود ۱۵ میلیون مخاطب را شامل می‌شد، بسیار بیشتر باشد. در این راستا نیز اپلیکیشنی برای حضور همزمان ۱۵ میلیون نفر در نظر گرفته شده است.
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اشاره به اجرای این طرح قرآنی در سال‌های گذشته نیز اظهار کرد: تمامی جوایز دوره‌های گذشته این طرح قرآنی، تاکنون تسویه شده و چیزی باقی نمانده است. امسال نیز به حول و قوه الهی طرح ۱۴۵۲ با موفقیت هرچه تمام‌تر اجرا و جوایز آن نیز به موقع اعطا خواهد شد.

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

vk14تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...