جزئیات برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم/ برنامه کامل رقابت‌ها

 

1469


به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور «اتقان» سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم 30 اردیبهشت‌ماه 1397 با برگزاری آیین افتتاحیه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند.

این رقابت‌ها در دو بخش بزرگسالان و روشندلان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار خواهد شد.

پذیرش شرکت‌کنندگان مسابقات تا روز 29 فروردین انجام و صبح روز پنجشنبه 30 فروردین‌ماه مراسم قرعه‌کشی مسابقات و جلسه توجیهی رقابت‌ها برگزار می‌شود، همچنین در نوبت بعد از ظهر آیین افتتاحیه مسابقات باحضور مقامات کشوری و لشکری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم صبح روز جمعه 30 فروردین با برگزاری رقابت مقدماتی رشته حفظ کل بزرگسالان و روشندلان آغاز خواهد شد و در نوبت بعد از ظهر همین روز مقدماتی رشته حفظ بزرگسالان و روشندلان ادامه پیدا می‌کند.

مرحله مقدماتی رشته قرائت در هر دو بخش بزرگسالان و روشندلان از نوبت صبح روز شنبه 1 اردیبهشت آغاز و رقابت دور مقدماتی رشته حفظ کل هم در این روز ادامه پیدا می‌کند.

یکشنبه 2 اردیبهشت در نوبت صبح مرحله مقدماتی ادامه می‌یابد و در نوبت بعد از شرکت‌کنندگان در هر دو بخش بزرگسالان و روشندلان و در هر دو رشته قرائت و حفظ کل وارد مرحله دوم می‌شوند، البته ادامه مرحله مقدماتی در نوبت صبح روز دوشنبه 3 اردیبهشت برگزار می‌شود و در نوبت بعد از ظهر همین روز مرحله نهایی مسابقات آغاز خواهد شد.

مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بعد از ظهر روز سه‌شنبه 3 اردیبهشت به پایان می‌رسد و آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان بعد از ظهر روز چهارشنبه 5 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان، داوران و اساتید حاضر در سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم صبح روز پنجشنبه 6 شهریور با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند و این دوره از رقابت‌ها با دیدار رهبری به صورت رسمی به پایان می‌رسد.

 

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

year name97

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir


شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...