نام‌نویسی 9 هزار نفر در دوره جدید آزمون‌ اعطای مدرک تخصصی به حافظان

1468

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان» نام‌نویسی در سیزدهمین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از 7 بهمن‌ماه از سوی سازمان دارالقرآن آغاز شد و بر اساس اعلام فراخوان مهلت ثبت‌نام تا 27 اسفندماه ادامه داشت که با تدابیر مسؤولان این مهلت تا 10 فروردین ماه تمدید شد.

این آزمون‌هال هر سال در رشته‌های حفظ کل قرآن، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء و حفظ 5 جزء برگزار می‌شد که امسال برای نخستین‌بار در این آزمون‌ها رشته حفظ 3 جزء افزوده شده است که بر اساس فراخوان ثبت‌نام، این رشته مربوط به حفظ 3 جزء ابتدایی قرآن کریم بوده و به قبول‌شدگان گواهینامه استانی اعطاء خواهد شد.

در زمان تعیین شده برای ثبت‌نام در سیزدهمین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم حدود 9 هزار نفر آمادگی خود را برای شرکت در رشته‌های مختلف این آزمون‌ها اعلام کردند که بیشترین متقاضیان شامل 3 هزار و 500 نفر در رشته حفظ کل قرآن نام‌نویسی کرده‌اند.

همچنین از 19 تا 25 فروردین‌ماه ویرایش اطلاعات متقاضیان صورت می‌گیرد و شرکت‌کنندگان در این آزمون‌ها می توانند با مراجعه به سایت سازمان دارالقرآن اقدام به ویرایش اطلاعات خود کنند.

آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم هر سال در چهار مرحله به همت سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود که سال گذشته در دوازدهمین دوره این آزمون‌ها هفت هزار و 419 نفر ثبت‌نام کرده بودند که با مقایسه تعداد متقاضیان امسال شاهد رشد بیش از 20 درصدی شرکت‌کنندگان هستیم.کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

year name97

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir


شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...