آغاز مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف از پنجم اردیبهشت

 

1464

 

حجت‌الاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اشاره به ثبت‌نام در مسابقات قرآن اوقاف تا ۳۰ فروردین‌ماه، گفت: مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف از پنجم اردیبهشت‌ماه آغاز و تا نیمه اول خردادماه ادامه دارد.
وی افزود: ثبت‌نام در رشته‌های ۹ گانه «حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم» و رشته‌های آوایی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن از بهمن‌ماه ۹۶ آغاز و تا پایان فروردین‌ماه ادامه دارد.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اظهار کرد: این مسابقات همه ساله در رشته‌های مختلف از مرحله شهرستانی آغاز و تا مرحله استانی، کشوری و بین‌المللی ادامه دارد.
حجت‌الاسلام میرزایی درادامه به برخی از اهداف این مسابقات از جمله ایجاد زمینه انس هرچه بیشتر با قرآن و بسط فضای معنوی مسابقات قرآن در محیط جامعه اشاره کرد.
وی گفت: علاقه‌مندان دستورالعمل چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن را می‌توانند در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به‌نشانی WWW.QUranIran.ir مطالعه کنند.

 

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

year name97

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir


شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...