دومین دوره مسابقات اذان و قرائت قرآن در لنجان برپا شد.

vk204 1

دومین دوره مسابقات قرائت تقلیدی و اذان لنجان استان اصفهان با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی روزهای یکشنبه و دوشنبه در تاریخ‌های ۲۶ و ۲۷ مردادماه، در مکان مسجد صاحب الزمان(عج) زرین‌شهر برپا شد.

فراخوان برگزاری این دوره از مسابقات از مهرماه سال ۹۸ از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان زرین به همه مدارس منطقه اعلام شد که حدود یکصد نفر برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردند..

پیش از کرونا، به منظور توانمندسازی شرکت‌کنندگان، کارگاه‌های آموزش حضوری در مکان مسجد صاحب الزمان(عج) برپا می‌شد و پس از اعلام ستاد مقابله با کرونا بر تعطیلی همه آموزش‌های حضوری، فضای مجازی برای ارائه آموزش‌ و آزمون‌ها مورد توجه قرار گرفت.

دومین دوره مسابقات قرائت تقلیدی و اذان شهرستان لنجان در دو مرحله مقدماتی و نهایی با حضور متسابقان آقا و خانم در مقطع سنی (۹ تا۱۳ و ۱۳ تا۱۶ سال) به تفکیک در صبح و بعدازظهر برگزار شد.

در آخرین روز از مسابقات، تلاوت‌های شرکت‌کنندگان به تقلید از استادان منشاوی، شحات انور و مصطفی اسماعیل، از سوی داوران مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت، ۱۸ نفر به عنوان برگزیده تجلیل شدند.

این دوره از مسابقات با همکاری دارالقرآن امام رضا(ع) شهر ورنامخواست برپا شد.

vk204 3

vk204 2

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...