مؤسسه نورالانوار میزبان آموزش مجازی دوره تربیت معلم قرآن کریم

 

دوره آموزش مجازی بیست و پنجمین دوره تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن کریم از سوی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالانوار شهرستان اصفهان، در فصل پاییز برگزار می‌شود.

اکرم جمشیدیان، مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالانوار گفت: تاکنون مؤسسه نورالانوار ۲۴ دوره تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن کریم را به صورت حضوری با حضور قرآن‌آموزان برگزار کرده است، اما بیست و پنجمین دوره از این آموزش‌ها، در شرایط کرونا، به صورت مجازی در نظر گرفته شده است. این نخستین تجربه برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت مجازی است. ثبت نام دوره تربیت مربی ترجمه و مفاهیم قرآن کریم آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

یادآور می‌شود، آزمون ورودی این دوره روز پنجشنبه ۲۷ شهریورماه به صورت مجازی از ساعت ۸ تا ۱۳ برگزار می‌شود و برگزاری دوره آموزشی از ابتدای مهرماه آغاز می‌شود. منابع آزمون از کتاب‌های مفاهیم استاد مسعود وکیل (جلد۱ تا ۷) است. این دوره آموزشی که به منظور بالابردن توان علمی و تخصصی تدریس، ویژه بانوان طراحی شده، با ارائه سرفصل‌هایی مانند روش تدریس، صرف و نحو، علوم قرآنی، روانشناسی تدریس، احکام و غیره از سوی مربیان مجرب همراه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام در این دوره با شماره ۰۳۱۳۴۴۷۴۲۶۲ یا ۳۴۴۷۳۱۱۰ تماس بگیرند یا نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را به شماره ۵۰۰۰۵۷۰۵۵۵۵۵ پیامک کنند.

 

vk203

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...