جلسه انتخاب نمایندگان قرآنی شهرستان تیران و کرون برگزار شد

vk200

 

جلسه انتخاب نمایندگان قرآنی شهرستان تیران و کرون، دوم مردادماه در دفتر حجت‌الاسلام رشیدیان، امام جمعه مرکزی شهر تیران برگزار شد.

در این جلسه، نماینده اصلی و علی البدل شهرستان تیران و کرون با رای حاضران تعیین و به تائید امام‌جمعه شهر رسید.

پیگیری همه امور قرآنی، سرکشی به مؤسسات و ارتباط با اتحادیه مؤسسات قرآنی استان و نهادهای حاکمیتی از سوی نمایندگان منتخب انجام خواهد شد.

حسین خاکساری‌هرندی، مدیرعامل اتحادیه قرآنی اصفهان گفت: تشکیل مجمع قرآنی منسجم در سراسر استان برای نخستین بار است که به این نحو تشکیل می‌شود که امیدواریم گامی مؤثر برای ترویج فرهنگ فعالیت‌های قرآنی در کشور باشد.

در سال گذشته، با اعلام آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد، نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، همه ائمه جمعه شهر و شهرستان‌های این استان، به عنوان هماهنگ‌کننده فعالیت‌های قرآنی در شهر خود انتخاب شدند و پیرو این موضوع، احکامی همراه با شیوه‌نامه صادر شد.

طی این حکم، همه ائمه‌جمعه شهرهای استان اصفهان با همکاری اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان، مجمع قرآنی منسجم متشکل از فعالان، مدیران مؤسسات و خانه‌های قرآن را در سال ۹۹ راه‌اندازی خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...