اعلام برنامه‌های ماه رمضان مرکز جامعه بیت الزهرا(س) آران و بیدگل

vk183

با توجه به شرایط فعلی شهرستان آران و بیدگل و اقدامات پیشگیرانه بهداشتی در برابر ویروس کرونا، دوره‌های آموزش و محافل قرآنی از سوی مؤسسه مرکز جامعه بیت الزهرا(س) شهرستان آران و بیدگل انجام نمی‌شود.

مریم علیزاده، مدیر داخلی مرکز جامعه بیت الزهرا(س) گفت: ایجاد محدودیت موقت در ماه مبارک رمضان برای اجرای برنامه‌های قرآنی، سخت است اما بنا بر توصیه مراجع تقلید و همچنین نظر کارشناسان بهداشتی برای حفظ سلامتی تصمیم بر اجرای برنامه‌ها به صورت مجازی گرفته شد.

طی سال‌های گذشته در ایام ضیافت الهی، بیش از ۲۵ جلسه قرائت هر کدام با حضور ۷۰ بانوی قرآنی برگزار می‌شد. در شرایط کنونی، مسئولان مرکز در یک قرائت مجازی متشکل از تجمیع همه مجالس سال‌های قبل با برنامه‌هایی مانند قرائت روزانه یک جزء قرآن، ذکر یک نکته تجویدی و رفع اشکال روخوانی، تفسیر مختصر یک آیه، بیان یک احکام، بیان نکته روز معرفتی، فاتحه برای اموات بانیان، ویژه برنامه یاد و معرفی شهدا در روزهای جمعه، ماه رمضان را پربار کردند.

همچنین شرکت‌کنندگان در قرائت و ختم قرآن‌ روزانه، در طرح «کمک مؤمنانه» برای خانواده‌های بی‌بضاعت مشارکت دارند.

مرکز جامعه بیت‌الزهرا(س) فعالیت غیر رسمی را در سال ۱۳۵۷ با همراهی امام‌جمعه کاشان، مرحوم آیت‌الله یثربی آغاز و در سال ۱۳۵۹ رسما فعالیت خود را با مجوز از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با اهداف ترویج، تبیین و تبلیغ احکام و فرهنگ غنی اسلامی در جهت رفع موانع و مشکلات آغاز کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...