اقدامات بهداشتی «مؤسسه فلاح» در مقابله با کرونا

vk166

با توجه به شیوع ویروس کرونا و درگیری استان‌های مختلف، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فلاح نجف آباد، به منظور مقابله با ویروس جدید و آگاهی‌بخشی به عموم مردم، اقدامات بهداشتی ارائه می‌دهد.

بر این اساس، شعبه دوم مؤسسه قرآنی فلاح با همکاری پایگاه بسیج شهرستان، به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر حدود هزار لیتر مواد ضد عفونی‌کننده سطوح به صورت رایگان با اولویت قرآن‌آموزان و سپس عموم مردم توزیع کرده است.

همچنین در حرکتی اقدام به نصب و راه‌اندازی مکانی برای شست‌وشوی دست‌ها در کنار یک نانوایی در خیابان شریعتی کرده است. برای سلامتی مردم، معابر عمومی، مکان‌های زیارتی و مزار شهدای گمنام و غیره نیز ضد عفونی شده است.

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فلاح در ایام تعطیلی، به منظور ادامه برپایی کلاس‌های آموزش عمومی و تخصصی اعم از روخوانی، روان‌خوانی، تجوید و حفظ، کانال‌های مجازی را با حضور اساتید برپا کرده است.

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فلاح در استان اصفهان، نجف‌آباد، خیابان شیخ‌بهایی جنوبی، حدفاصل گلبهار و دلگشا واقع شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات از کلاس‌های این مرکز با شماره ۰۳۱۴۲۶۲۲۵۳۶ تماس حاصل کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...