اعلام فراخوان مسابقات کتابخوانی به همت مهد قرآن خوانسار

1563257 432

نوزدهمین دوره مسابقات کتابخوانی با نام «تفسیر سوره کهف» حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی ویژه عموم مردم در شهرستان خوانسار از سوی مهدقرآن کریم گوگد، شهرستان خوانسار برگزار می‌شود.

در این راستا محمد سروری مدیر مهد قرآن گوگد گفت: مهد قرآن‌کریم طی سال‌های متمادی این مسابقات را با موضوعات متنوع برای عموم برگزار کرده است. در سال گذشته موضوع مورد مطالعه زندگی «شهید ابراهیم هادی» بود که تعداد بیشتری از علاقه‌مندان شرکت کردند.

فراخوان نام‌نویسی این دوره از ابتدای دی ماه آغاز و تا پایان همین ماه ادامه دارد و برگزاری مسابقه کتابخوانی در تاریخ ۱۱ بهمن ماه ساعت ۹ صبح انجام می‌شود. برای مسابقه ۲۰ سوال تستی در نظر گرفته شده است. جوایز مسابقات به نفرات برتر به قید قرعه اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب می‌تواند با شماره ۰۹۱۳۳۷۲۴۹۱۷ و۰۳۱۵۷۳۳۴۰۰۴ تماس گرفته ویا به مکان مؤسسه به نشانی گوگد، خیابان امام خمینی(ره)، طبقه دوم و یا به مصلی نماز جمعه گلپایگان، سازمان تبلیغات اسلامی، مهد قرآن کریم شهر خوانسار مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...