بازدید مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآن و عترت از دارالقرآن اهل بیت خمینی شهر

vk126

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت استان اصفهان از روند فعالیت‌های مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) خمینی‌شهر بازدید کرد.

با توجه به اینکه دارالقرآن اهل بیت(ع) خمینی‌شهر از پشتوانه و حمایت خیرین برخوردار است، در این جلسه، مسئولان متولی در دارالقرآن آمادگی خود را به منظور کمک و حمایت از دیگر مؤسسات و مراکز قرآنی اعلام کردند.

همچنین دراین جلسه، پیرو موضوعات دیگری هم مباحثی مطرح شد که یکی از آنها حمایت از خانه‌های قرآن در استان اصفهان بود. با توجه به اینکه اتحادیه مؤسسات قرآن و عترت اصفهان به منظور هدفمند کردن جلسات خانگی قرآن، برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته است، دارالقرآن خمینی‌شهر نیز در این راستا برنامه حمایتی از این خانه‌ها را در دستور کار دارد. بنابر این پس از رایزنی‌های صورت گرفته، دارالقرآن با تأمین قرآن و رحل حمایت خود را از ۲۰۰ جلسه سنتی که تاکنون شناسایی شده‌اند، اعلام کرد.

حسین خاکساری‌هرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان اصفهان گفت: همچنین در برنامه‌ریزی که دارالقرآن اهل بیت(ع) برای تجهیز ۱۱۰ خانه قرآن روستایی انجام داده است، از آنجایی که تولیت این خانه‌های قرآن برعهده اتحادیه استان است، بنابر این این فعالیت همفکری و همکاری دو مرکز را می‌طلبد.

یکی دیگر از موضوعاتی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، بحث اعزام قرآن‌آموزان به کربلای معلی در مراسم اربعین حسینی بود. دارالقرآن اهل بیت(ع) خمینی‌شهر در سال جاری موفق به اعزام دو هزار نفر زائراولی برای زیارت به کربلا شد، که در این راستا مدیرعامل اتحادیه به منظور هماهنگی و اطلاع‌رسانی این موضوع در سراسر استان و مناطق محروم، اعلام آمادگی کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...