اجرای طرح «صفای دل» در مؤسسه هفت آسمان

vk125

مؤسسه هفت آسمان با هدف آموزش به تمام مقاطع سنی در مشاغل مختلف در سطح کشور، برنامه‌های آموزشی قرآن را به صورت غیر‌ حضوری ارائه می‌دهد.

طرح قرآنی «صفای دل» از سوی مؤسسه هفت آسمان، شش سال است که به صورت غیر حضوری در سه بخش شامل دوره مطالعاتی ترجمه قرآن، دوره مطالعاتی گزیده تفسیر نمونه و دوره شنیداری تفسیر تسنیم برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

این طرح با مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دوستداران قرآن از شهرهای مختلف کشور و ملیت‌های مختلف به صورت غیر حضوری و رایگان انجام می‌شود.

از ویژگی‌های طرح می‌توان به آشنایی با قرآن و استفاده عملی از معارف غنی آن در زندگی، برای هر سن(۶ تا ۵۰ سال) و تحصیلات، صرف وقت اندک در هر روز، مداوم و مستمر بودن آموزش، بودن منابع آماده و در دسترس و اعطای مدرک داخلی پایان دوره اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و تکمیل فرم آنلاین می‌توانند به سایت http://poll.whc.ir/index.php?r=survey/index&sid=968222&lang=faمراجعه و یا به نشانی اصفهان، خیابان پروین، خیابان معراج، خیابان فجر ۳، بوستان ۳، پلاک ۹۱ مراجعه کنند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...