آغاز ثبت نام هشتمین دوره طرح ملی تلاوت-شباب الرضا علیه السلام

vk121

دبیر اجرایی طرح ملی تلاوت گفت: دور جدید طرح در دو بخش پسران و دختران و در رده‌های سنی ۸ تا ۱۴ سال ویژه پسران ۱۰ تا ۱۵ سال ویژه دختران آغاز می‌شود که این طرح امسال در ۲۷ استان و توسط ۳۳ مؤسسه اجرا خواهد شد.

وی درخصوص نحوه نام‌نویسی در طرح امسال گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت طرح ملی تلاوت و همین‌طور اپلیکیشن روبیکا نام‌نویسی خود را انجام دهند.

برگزاری دوره پیش‌نیاز برای آشنایی نوجوانان و خانواده‌ها با تلاوت تقلیدی و طرح

دبیر طرح ملی تلاوت از نام‌نویسی تا اواخر آذرماه خبر داد و گفت: پس از پایان نام‌نویسی امسال برای اولین‌بار دوره‌ای به عنوان دوره پیش نیاز برای ثبت‌نام کنندگان برگزار می‌کنیم که در آن طی ۱۰ جلسه اصول تلاوت تقلیدی و شیوه حفظ کردن آن را قرآن‌آموزان یاد می‌گیرند. دو جلسه هم با خانواده‌ها داریم تا هم با طرح آشنا شوند و هم اهداف و اصول تقلیدی‌خوانی را برای کمک به بچه‌ها بیاموزند، همچنین در این جلسه‌ها به خانواده‌ها آموزش داده می‌شود تا در زمان بحران و تغییر صدا که در سنین بلوغ رخ می‌دهد که چگونه می‌توانند فرزندشان را مدیریت کنند. البته نظم و برنامه‌ریزی برای تمرین به همراه بهداشت صوت و حنجره از دیگر موارد آموزشی در دوره پیش نیاز است.

وی زمان استعدادیابی شرکت‌کنندگان را پس از برگزاری دوره پیش نیاز دانست و گفت: هدف ما این است که ابتدا شرکت‌کنندگان و خانواده‌های آنها را به خوبی توجیه کنیم تا بتوانند با شکوفا کردن استعداد فرزند خود آن را به ظهور و بروز برسانند و بعد از آن آزمون ورودی و استعدادیابی انجام و ترم اول طرح اواخر آذر‌ماه آغاز می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...