بازدید جمعی از مسئولان قرآنی همدان از مهد قرآن اصفهان

vk120

دوره آموزش مدیریت مدیران مؤسسات قرآنی استان همدان از سوی اتحادیه مؤسسات قرآنی استان همدان، به میزبانی استان اصفهان از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ آذرماه برپاشد. براین اساس، برنامه‌های ویژه این دوره، شامل آموزش سرفصل‌های مدیریتی، بازدید از مؤسسات و اصفهان‌گردی بود.

جمعی از مسئولان قرآنی استان همدان از مدرسه تخصصی حفظ مهد قرآن کریم شعبه هاتف، روز پنجشنبه ۱۴ آذر‌ماه بازدید کردند و ابعاد مختلف فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و قرآنی این مرکز بررسی شد.

در این بازدید که با همراهی خاکساری هرندی، مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان انجام شد، مدیر این مدرسه حفظ ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته از جمله آموزش‌های قرآنی، آموزش‌های علمی، نحوه گزینش معلمان و دانش‌آموزان و برنامه‌های آینده این مجموعه، از اقبال روز افزون نسبت به حفظ همراه با تحصیل خبر داد.
در ادامه، حاضران از این طرح جدید استقبال و سؤالات تکمیلی خود را مطرح کردند.

گفتنی است؛ مؤسسه مهد قرآن‌کریم و ولایت دارای سه مدرسه تخصصی حفظ قرآن کریم و هفت مرکز تخصصی قرآن و عترت در سطح شهر اصفهان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...