مسابقه حفظ سوره «نور» برگزار می‌شود.

 

vk113

بر اساس سیاست‌های مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) در راستای پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج سبک زندگی قرآنی، مسابقه حفظ سوره مبارکه «نور» در دست اجرا قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین قربانیان، مدیر مؤسسه دارالقرآن اهل‌ بیت(ع) هدف از اجرای این طرح را آشنا کردن خانواده‌ها با اصول و روش‌های مورد تایید قرآن و اهل‌بیت(ع) دانست و افزود: این مسابقه در قالب حفظ سوره منتخب همراه با ترجمه و مفاهیم طراحی شده است.

علت انتخاب سوره مبارکه نور، طرح مسائل خاص در باب آداب زندگی، رفتارهای اجتماعی و رعایت حدود الهی است که در جامعه امروز یک امر ضروری برای رسیدن به ایجاد مدینه فاضله است.

این مسابقه در دو بخش بانوان و آقایان از مقطع سنی ۹ سال به بالا در نظر گرفته شده است. ابتدا شرکت‌کنندگان در این مسابقه ثبت‌نام کرده و سپس در کلاس‌های حفظ به طور رایگان حاضر خواهند شد.

مرحله اول مسابقه، حفظ نیمی از سوره مبارکه نور بوده که آزمون کتبی آن درهفته سوم بهمن ماه و مرحله نهایی درهفته اول اردیبهشت ماه به صورت آزمون شفاهی و کتبی کل سوره برگزار خواهد شد.

در پایان به ۱۰ نفر از بانوان و آقایان رتبه‌های اول تا پنجم جوایز ویژه‌ای اهدا خواهد شد. مراسم اختتامیه و اهدا جوایز همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) نیمه ماه مبارک رمضان و در محل مؤسسه برگزار می‌شود.

آیین‌نامه اجرایی مسابقه به همراه جزوه ترجمه و مفاهیم سوره مبارکه نور برگرفته از تفسیر نور حجت‌الاسلام قرائتی در کانال تلگرامی ایتا و سروش به نشانی ahlobeit۳۱۳@ بارگذاری شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌ نام و شرکت در مسابقه با شماره ۳۵۱۰۵ تماس و یا به محل مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) به نشانی خمینی‌شهر، بلوار شهید منتظری، نبش کوچه ۸۶ مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...