بازدید مدیرعامل اتحادیه قرآنی اصفهان از ۲ مؤسسه

vk102

 

حسین خاکساری‌هرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان اصفهانگفت: با توجه به ابلاغ مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت کشور، اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان، به منظور بررسی و پیگیری موضوعات، مشکلات و همکاری با مؤسسات قرآنی، اقدام به بازدید از مراکز قرآنی تحت پوشش خود کرده است.

وی افزود: اعضای اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان از دو مؤسسه فعال در حوزه آموزش قرائت قرآن‌ در اصفهان به نام‌های ثامن‌الائمه(ع) و نسیم رحمت بازدید کردند.

خاکساری هرندی ادامه داد: در این بازدید ابوطالبی، مدیرعامل هر دو مؤسسه، گزارشی از روند برپایی کلاس‌ها و فعالیت‌های مرکز ارائه کرد، همچنین در این جلسه به نحوه همکاری اتحادیه با مؤسسات اشاره شد.

مدیرعامل اتحادیه درباره نحوه همکاری اتحادیه با مؤسسات قرآنی بیان کرد: با توجه به اینکه مؤسسه ثامن‌الائمه(ع) در سطح استان دارای شش شعبه است و برخی از آنها از ظرفیت‌های بالای گردشگری و برپایی اردو برای مؤسسات دیگر برخوردار هستند، بنابر این به منظور ارائه چگونگی خدمات از سوی اتحادیه، مطالبی مطرح شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...