اعزام گروه تواشیح موسسه قرآنی بیّنه به کشور روسیه

vk74

همزمان با دهه اول محرم الحرام ۱۴۴۱ و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین علیه السلام، جمعی از قاریان ممتاز موسسه فرهنگی قرآن و عترت بینه، در قالب گروه تواشیح و همخوانی قرآن کریم، جهت اجرای برنامه های مختلف قرآنی، عازم کشور روسیه گردیدند.

روز شنبه ۹ شهریورماه ۱۳۹۸ تعداد ۱۰ نفر از نخبگان قرآنی موسسه بینه آقایان: علی اسماعیلیان، علیرضا باقری، حسین دهقانی، مجتبی بشیری، محمد نصر اصفهانی، سیدعماد مهدوی، حسین رحمانی، ابوالفضل صباغ، سیدمحمدامین حسینی و محمدمتین نجات بخش با دعوت جمعی از مسئولین و چهره های فرهنگی قرآنی کشور روسیه، عازم این کشور گردیدند.

گروه همخوانی و مدیحه سرایی نوجوانان موسسه فرهنگی قرآن و عترت بیّنه در این سفر تبلیغی با حضور در مساجد، موسسات فرهنگی آموزشی، همایشها و مراسم ‌های متعدد مذهبی که با حضور مسلمانان و شیعیان این کشور برگزار می گردد، برنامه‌های قرآنی خود را در قالب تلاوت فردی، همخوانی قرآن کریم، اجرای تواشیح، مدیحه سرایی و به زبانهای مختلف، به اجراء‌ خواهند گذاشت.

نخبگان قرآنی موسسه بینه سالهای قبل نیز به منظور اجرای برنامه های قرآنی و تبلیغ مکتب اهل بیت علیهم السلام در عرصه بین المللی و فرامرزی، به کشورهای گرجستان، لبنان، سوریه و ترکیه نیز اعزام و با حضور پرشور و موثر خود، موفق به اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه قرآنی گردیدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...