راه‌اندازی ۳ مؤسسه قرآنی اصفهان پس از مصاحبه شفاهی و آزمون کتبی با مدیران و اعضای هیئت مدیره این موسسات مورد موافقت قرار گرفت.

vk45

راه‌اندازی ۳ مؤسسه قرآنی اصفهان پس از مصاحبه شفاهی و آزمون کتبی با مدیران و اعضای هیئت مدیره این موسسات مورد موافقت قرار گرفت.

حسین خاکسار هرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت اصفهان ضمن بیان این مطلب گفتند: جلسه مصاحبه افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی مؤسسه قرآنی همراه با هیئت علمی آنها ماهی یکبار در اتحادیه قرآنی این استان انجام می‌شود.
وی ادامه داد: این جلسه با حضور سه عضو متشکل از کارشناس قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان، پیشکسوت قرآنی و همچنین مدیرعامل اتحادیه تشکیل می‌شود. از متقاضیان و اعضای هیئت مدیره آزمون شفاهی روخوانی و روان‌خوانی و آزمون کتبی مفاهیم قرآنی براساس کتاب استاد مسعود وکیل و سؤالاتی براساس آیین‌نامه‌ها و اساسنامه‌های مدیریتی انجام می‌شود.
خاکسار هرندی اضافه کرد: پس از تأیید و قبولی اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل مؤسسه، پس از درج اطلاعات در سامانه و طی کردن فرآیند، مجوز آنها صادر می‌شود.
یادآور می‌شود، مهد قرآن خمینی‌شهر، مهد قرآن شهر دهاقان و مؤسسه حجت‌ابن‌الحسن از فریدون شهر از جمله مؤسسات تأییدشده هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...