آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در فلاورجان برگزار می‌شود

1597

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار کرد: آموزش قرآن به عنوان یکی از ارکان زیر بنیایی توسعه فرهنگ قرآنی در جامعه به حساب می‌آید که با هدف تعمیم و تعمیق شناخت و ایمان به قرآن در آحاد جامعه و ارتباط و انس مستمر با آن و تحقق مضامین آیات قرآنی در رفتار فردی و اجتماعی اقشار مختلف جامعه دنبال می‌شود به همین خاطر می‌توان برگزاری منظم و سالانه آزمون‌های سراسری قرآن و عترت را به عنوان یکی از اقدامات مهم، لازم و تاثیر گذار در کنار سایر حمایت‌های مادی و معنوی از فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزشی موسسات و مراکز قرآنی و بقاع سراسر کشور برشمرد.
وی گفت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم در رشته‌های کتبی در روز پنج شنبه ۹ اسفندماه و آزمون‌های رشته‌های الکترونیکی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱ و ۲ اسفندماه و آزمون های رشته های شفاهی در دو مقطع از ۱۱ تا ۱۶ اسفند ویژه گروه سنی مقطع ابتدایی و پایین تر و حافظان کل قبول شده در مرحله کتبی و از روز شنبه ۱۸ اسفند لغایت پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه ویژه دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی شرکت کننده در رشته حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم در مدارس برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان ادامه داد: این آزمون در چهار گروه حفظ قرآن کریم شامل ۸ رشته، مفاهیم و معارف قرآن و اهل بیت (ع) شامل ۷ رشته، و آزمون‌های الکترونیک شامل سه رشته و مجموعاً در ۱۸ رشته برگزار می‌شود.
احمد آزادگی در ادامه افزود: هفدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت پنج نهاد و سازمان قرآنی کشور برگزار خواهد شد.

 

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...