مهلت ارسال آثار به جشنواره «دعا و اذان برتر» تا پایان بهمن‌ماه گروه فعالیت‌های قرآنی ــ زمان ارسال آثار به جشنواره «دعا و اذان برتر» تا پایان بهمن‌ماه سال جاری اعلام شد.

1594

به نقل از حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن، به منظور شناخت استعداهای برتر در راستای ارتقای وضعیت تولید و پخش ادعیه و اذان‌های فاخر از شبکه‌های مختلف رسانه ملی، جشنوار دعا و اذان برتر به همت شورای عالی قرآن برگزار خواهد شد.

موذنان و دعاخوانان ممتاز سراسر کشور برای شرکت در این جشنواره می‌توانند نمونه‌ای از دعا و اذان خود را ضبط و به شورای عالی قرآن ارسال کنند.

پس از اتمام مهلت، آثار رسیده مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و از مجریان اثرهایی که حائز نصاب شوند به نحو مقتضی استفاده خواهد شد.

در دعا، قرائت یک قطعه حداکثر پنج دقیقه‌ای از دعاهای مأثور(به انتخاب خود دعاخوان) و در اذان، اجرای کل آن، مدنظر است. توصیه می‌شود پیش از اجرا، آیین‌نامه دعا و اذان بارگذاری شده در وب سایت شورای عالی قرآن مطالعه شود.

ضبط دعا و اذان در استودیو همراه با افکت مناسب و یا بدون افکت، مورد پذیرش است. البته پردازش‌های تصنعی روی صدا قابل قبول نیست و ملاک در ضبط صرفاً وضوح صدا است و مستلزم ضبط استودیویی نیست.

شرکت‌کنندگان در این جشنواره باید آثار خود را حداکثر تا پایان بهمن ۹۷ از طریق شماره پیام‌رسان سروش(۰۹۱۲۱۰۸۳۶۲۶) و یا رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

یادآوری می‌شود، درج مشخصات دعاخوانان و موذنان شامل نام و نام‌خانوادگی، استان، شماره تماس و سن به همراه اثر ارسالی، ضروری است.

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...