به همت بنیاد فرهنگی، قرآنی بقیه الله (عج)؛ دوره آموزشی مدیریت فرهنگی ویژه فعالان قرآنی برگزار می‌گردد

image 2018 06 28 09 47 58 537 yKM

 

به همت بنیاد فرهنگی، قرآنی بقیه الله (عج) اصفهان؛

دوره آموزشی مدیریت فرهنگی ویژه فعالان قرآنی برگزار می‌گردد

دوره آموزشی مدیریت فرهنگی سطح مقدماتی ویژه فعالان و مسئولین مراکز فرهنگی و قرآنی توسط بنیاد فرهنگی، قرآنی بقیه الله (عج) و همکاری دانشگاه فرهنگ و هنر از 7 تیر لغایت 4 مرداد برگزار می‌گردد.

دوره آموزشی مدیریت فرهنگی ویژه فعالان قرآنی برگزار می‌گردد

به گزارش اتقان؛دوره آموزشی مدیریت فرهنگی سطح مقدماتی ویژه فعالان و مسئولین مراکز فرهنگی و قرآنی توسط بنیاد فرهنگی، قرآنی بقیه الله (عج) و همکاری دانشگاه فرهنگ و هنر از 7 تیر لغایت 4 مرداد برگزار می‌گردد.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی بقیه الله (عج) اعلام کرد: دوره مذکور در راستای فراگیری و تقویت دانش نظری و مهارت‌های علمی مدیران فرهنگی با جدیدترین استانداردها و تأمین و تربیت نیروی انسانی متخصص در مدیریت امور فرهنگی و قرآنی مؤسسات فرهنگی دولتی و غیردولتی از پنج شنبه 7 تیر لغایت پنج شنبه 4 مرداد ماه در دانشگاه فرهنگ و هنر اقع در خیابان شهید علم الهدی (رباط سوم) برگزار می‌گردد.

محمدرضا ملکی‌ها گفت: این دوره در سطح مقدماتی شامل 24 جلسه آموزش (روزهای پنج شنبه ساعت 14 الی 19 و صبح‌های جمعه 8 الی 13) و یک جلسه آزمون می‌باشد و در پایان دوره به قبول شدگان در آزمون، گواهی پایان دوره اعظا و از افرادی که رتبه عالی کسب نموده باشند، تجلیل به عمل خواهد آمد.

 

وی افزود: قبول شدگان سطح مقدماتی می‌توانند در سطح تکمیلی این دوره شرکت نمایند.

این دوره یکی از کاربردی‌ترین دوره‌های آموزشی برای مدیریت و اعضای مؤسسات و مرامز فرهنگی وی قرآنی می‌باشد، جهت تدریس سرفصل‌های آموزش از اساتید آشنا به فعالیت‌های فرهنگی و مسلط به سرفصل‌های مشخص شده استفاده می‌شود.

علاقه مندان جهت شرکت در این دوره‌ها می‌توانند از طریق شماره تلفن 33383821-031 اقدام نمایند.

 

 

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

vk14تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...