اعلام ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان مرکز جامعه بیت‌الزهرا (س) مرکز جامعه بیت‌الزهرا (س) شهرستان آران و بیدگل اصفهان برای ماه رمضان برنامه‌های متنوع قرآنی ـ فرهنگی را در نظر گرفته است.

1532

اعلام ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان مرکز جامعه بیت‌الزهرا (س)

به گزارش اتقان؛ مرکز جامعه بیت‌الزهرا (س) شهرستان آران و بیدگل برنامه‌های متنوعی را با شعار «وظایف منتظران از منظر قرآن» را برای ماه مبارک رمضان در نظر گرفته است.

از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برپایی بیش از ۳۵ پایگاه تلاوت آموزشی قرآن در آران و بیدگل و توابع آن‌ها با حضور ۲۰ مبلغ و مربی مجرب قرآن اشاره کرد که در این جلسات روزانه یک جزء قرآن تلاوت و در ادامه دو مسئله احکام(در موضوعات روزه قضا، خمس و...)‌ ارائه می‌شود و در پایان به سؤالات شرعی بانوان پاسخ داده می‌شود.

قرائت روزانه قرآن توسط قاریان نوجوان (دختر و پسر) و پخش تلاوت‌های اساتید بنام و بیان گوشه‌ای از زندگی و تألیفات علمای برجسته از دیگر برنامه‌های این مؤسسه در ماه مبارک رمضان است.

همچنین حضور در گلزار شهدا با عنوان «شهیدان الگوی نوجوانان»‌ و برپایی محافل قرآنی طی روزهای پنجشنبه، توضیح و تبیین آیه روز، تشریح یک قسمت از صحیفه سجادیه، بیان احکام با موضوعات مشخص شده، نماز جماعت، احکام عملی با حضور امام جماعت ویژه نوجوان پسر، ویژه‌برنامه وفات حضرت خدیجه (س)، مراسم لیالی قدر و شب عید فطر از دیگر برنامه‌های این مرکز در ماه رمضان است.

منبع: ایکنا

 

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

vk14تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...