جشن الفبای فرشتگان قرآنی جنت برگزار شد.

1504

 

 

حجه الاسلام حسن زاده:
جشن الفبای فرشتگان قرآنی جنت برگزار شد
جشن الفبا و فارغ التحصیلی پایه اول دبستان دخترانه قرآنی جنت وابسته به موسسه امیرالمومنین ع کاشان همزمان با اعیاد شعبانیه در روز یکشنبه دوم اردیبهشت ۹۷ در امامزاده سلطان عطا بخش ع کاشان برگزار گردید.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: همزمان با کسب مهارت خواندن و نوشتن توسط دانش آموزان پایه اول، جشن الفبا با هدف ایجاد اشتیاق و انگیزه برای فراگیری علم و به وجود آوردن فضایی شاد و خاطره انگیز برای نونهالان از اولین سال تحصیل برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه مراسم جشن الفبا با حضور والدین و مسئولین همراه بود، افزود: تلاوت آیاتی از قرآن کریم، قرائت حکمت نهج البلاغه، پخش گزارش تصویری از فعالیت های آموزشی دانش آموزان طی سال تحصیلی و اجرای سرود الفبا توسط نونهالان کلاس اولی از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

مدیر عامل موسسه امیرالمومنین علیه السلام ادامه داد: هم چنین اجرای نمایش توسط خود دانش آموزان با محتوای تدریس هفت مرحله ای نشانه های فارسی، دکلمه، برگزاری مسابقاتی بین والدین ونونهالان و اهدای لوح و هدایایی به دانش آموزان کلاس اول نیز قسمت دیگری از برنامه های جشن را شامل می شد.
گفتنی است پیش دبستان و دبستان قرآنی دخترانه جنت واقع در چهار راه امام جواد علیه السلام برای سومین سال متوالی فعالیت خود، سال تحصیلی ۹۷ –۹۶ را با بیش از ۸۰ دانش آموز آغاز کرد که سنا اکبرپور، مبینا خدابخشی، ساجده رامین فر، فاطمه( محیا) رعیت، کوثر زارع، ستایش سمیعی نوابی، صبا صابری، هستی صادقی، فاطمه طرقی زاده، محیا طلایی، فاطمه عطار زاده کاشانی، مبینا قهرودی، فاطمه فرخی، کیانا کاوه، فاطمه لطفی نسب، ستایش محمد نظری، مبینا مژده، ریحانه معصومی، فاطمه زهرا موحد رستگار و ملیکا وجگانی در پایه اول این دبستان با مربیگری فاطمه علیزاده مشغول به تحصیل هستند.

یاد آوری می شود این مجموعه دارای هفت کلاس مجزا با مربی گری فاطمه سجودیان، اسما سادات جلالی، فاطمه علیزاده، هانیه هدایتی نژاد، نسرین ناصح، فاطمه مطلبی و سمانه یگانه است که با مدیریت زهرا کریمی و همکاری فاطمه طبلچی، نرگس چله کش و فوزیه بحرانی به فعالیت می پردازد.

 

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

vk14تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...