دوره فنون کلاس داری و روش تدریس حفظ قرآن کریم برگزار شد.

 

1435

 

 

حجت الاسلام حسن زاده خبر داد:
دوره فنون کلاس داری و روش تدریس حفظ قرآن کریم برگزار شد.
دوره یک روزه فنون کلاس داری و روش تدریس حفظ قرآن کریم ، پنج شنبه 3 اسفند 96 با تدریس دکتر «مجتبی بیابان پور» در شعبه 3 خواهران موسسه امیرالمومنین ع کاشان، واقع در خیابان ملا حبیب الله برگزار شد.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: این دوره یک روزه با حضور 40 نفر از بانوان حافظ قرآن و نهج البلاغه از ساعت 8 صبح تا 16 پنجشنبه 3 اسفند 96 در شعبه 3 خواهران واقع در خیابان ملا حبیب الله برگزار شد.
مدیرعامل موسسه امیرالمومنین ع کاشان افزود: به منظور تربیت نیروهای متخصص و کارآمد جهت برگزاری بهینه کلاس های قرآنی و هم چنین لزوم برنامه ریزی دقیق و اجرای مناسب طرح های حفظ، دوره فنون کلاس داری و روش تدریس حفظ قرآن کریم برگزار شد.
وی عنوان کرد: با توجه به کلام امیرالمومنین علیه السلام که می فرمایند:« کسی که در مقام هدایت و آموزش قرار می گیرد باید پیش از آموختن به دیگران، خود را پالایش روحی کند و ادب رفتاری اش بیش از ادب گفتاری اش باشد» نیز با توجه به برگزاری مستمر کلاس های حفظ و مفاهیم قرآنی و نقش مربی در تربیت فراگیران و تاثیر در زندگی ایشان، ارتقاء عملکرد مربیان توانمند در زمینه کلاسداری قرآنی بسیار با اهمیت می باشد.
مدیر عامل موسسه امیرالمومنین علیه السلام ایجاد زمینه بازسازی اطلاعات آموزشی و نحوه تدریس مربیان جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی برنامه های آموزشی راهدف کلی تشکیل این کارگاه دانسته و افزود: آشنایی با فنون کلاسداری و روش های تدریس حفظ، ترجمه و مفاهیم نیز از اهدف جزئی برگزاری این دوره بوده است.
وی ادامه داد: چگونگی حفظ قرآن، آشنایی با روش های حفظ، نحوه برگشت و مرور در کلاس درسی، بهترین سن برای حفظ، ویژگی های شخصی که به حفظ قرآن اقدام می کند و آشنایی با مشکلات در کلاس درس از جمله سرفصل های آموزشی این دوره آموزشی بوده است.
یادآوری می شود آزمون پایان دوره در روز دوشنبه 14 اسفند برگزار می گردد و به افرادی که حد نصاب نمره مورد نظر را کسب کنند گواهینامه پایان دوره اعطا می شود.

 

 

 

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

year name97

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir


شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...