بازدید قرآن آموزان مدرسه شبانه روزی موسسه امیرالمومنین (ع) کاشان ازخانه تاریخی عباسیان

1429

 

قرآن آموزان و رهپویان علوی مدرسه شبانه روزی حفظ یکساله قران ونهج البلاغه خواهران موسسه امیرالمومنین ع کاشان ازخانه تاریخی عباسیان بازدید کردند.
حجت الاسلام حسن زاده گفت : طرح تخصصي حفظ یکساله قرآن ونهج البلاغه مدارس شبانه روزی همراه با برگزاري کلاس هاي تجويد، صوت و لحن، اخلاق، تفسير و برنامه هاي فرهنگي، ورزشي و اردويي مي باشد .
وی با بیان این مطلب افزود: برگزاری اردوهای تفریحی از الزامات طرح یکساله مدرسه شبانه روزی می باشد که از ابتدای سال تحصیلی تاکنون بیش از 10 برنامه مختلف ومتنوع برای قران آموزان ورهپویان علوی برگزار شده است.
مدیرعامل موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان تصریح کرد: بازدید ازاماکن تاریخی، تفریحی ، زیارتگاهها و نمایشگاهها درکاشان و شهرهای مجاور از این جمله می باشد.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: سفر به شهر مقدس قم و زیارت بارگاه منور حضرت فاطمه معصومه علیها سلام، سفر به شهر مشهد اردهال و زیارت مضجع شریف حضرت سلطانعلی بن امام محمد باقر علیه السلام و سفر به شهر بادرود و زیارت امامزاده آقاعلی عباس علیه السلام از جمله سفرهای زیارتی سیاحتی است که تاکنون انجام شده است.
وی افزود: بازدید از زیارتگاههای کاشان و برگزاری کلاس درس در آن مکانهای شریف از دیگر برنامه های زیارتی می باشد.
مدیرعامل موسسه امیرالمومنین ع کاشان گفت: بازدید از اماکن تاریخی و نمایشگاهی از دیگر برنامه های اردویی حافظان بوده است که بازدید از نمایشگا نوش آباد و خانه تاریخی عباسیان از این جمله است.
لازم به ذکر است موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان اولين موسسه اي است که درکشور حفظ يکساله هر دو کتاب قرآن و نهج البلاغه را همراه با ترجمه و تفسير به صورت شبانه روزي برگزار مي کند که میزبان جواناني از ١٨ استان کشور درمدارس شبانه روزی خواهران و برادران به صورت مجزا می باشد.

 

 

 

1429 1

کانال اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳

year name97

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

 

کانال اتحادیه در پیام رسان های داخلی:
http://sapp.ir/isfquranyet_ir


شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...