آموزش عمومی قرآن در طرح ۱۴۰۰ اتحادیه قرآن و عترت اصفهان

vk284

طرحی با عنوان طرح آموزشی ۱۴۰۰ مربوط به دوره‌های آموزش عمومی قرآن از سوی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت اصفهان با همکاری مؤسسات قرآنی  استان اصفهان برگزار می‌شود.

این طرح در قالب نامه‌ای از سوی اتحادیه قرآن و عترت اصفهان به تمامی مؤسسات اطلاع‌رسانی شده و شامل آموزش روخوانی قرآن کریم، آموزش روان‌خوانی و تجویدالصلاة، حفظ جزء سی‌ام، مفاهیم سطح ۱ و سبک زندگی قرآنی است.

هم‌اکنون ۶۴ کلاس آموزش عمومی با عناوین تعیین شده به‌صورت حضوری و غیر حضوری در حال برگزاری است. همچنین مهلت پایان کلاس‌ها طبق آیین‌نامه از ۱۵ تا ۳۰ خردادماه تعیین شده است.

تعداد کلاس‌های این طرح براساس عنوان آموزشی به شرح زیر است: ۱۶ کلاس روخوانی، ۲۳ کلاس روانخوانی و تجویدالصلاة، ۳ کلاس حفظ جزء ۳۰، ۴ کلاس مفاهیم و ۹ کلاس سبک زندگی قرآنی. همچنین برای هر کلاس ۱۰ نفره ۵۰۰ هزار تومان یارانه تعیین شده است.

۳۶ مؤسسه فعال از ۱۸ شهرستان استان اصفهان درخواست‌های خود را به اتحادیه ارسال و در این طرح شرکت کرده‌اند، این مؤسسات در شهرهای اصفهان، دولت‌آباد و برخوار، فلاورجان‌، گلپایگان، سمیرم، اردستان، مبارکه، زرین‌شهر، کاشان، شاهین‌شهر، دهاقان، خمینی‌شهر، فریدن، تیران، نجف‌آباد، نایین، چادگان، بویین و میاندشت واقع شده‌اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...