انعکاس فعالیت مؤسسات قرآنی اصفهان در صدا‌وسیمای استان

vk280

 

در راستای جلسات برنامه‌ریزی و هماهنگی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت اصفهان با صداوسیمای این استان، تصمیم به انعکاس گسترده‌تر و مؤثرتر فعالیت‌ها و برنامه‌های مؤسسات قرآنی اصفهان از سوی صدا‌وسیما در سال ۱۴۰۰ گرفته شده است.

از فعالیت‌ها و برنامه‌هایی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، می‌توان به معرفی خانواده‌های قرآنی (خانواده‌هایی که دو یا بیشتر اعضای خانواده، تلاش مؤثر در زمینه امور قرآنی دارند)، معرفی اساتید یا مربیان دارای رتبه و معرفی قرآن‌آموزان شاخص که علاوه بر کار قرآنی در یکی از زمینه‌های علمی، هنری، ورزشی، اجتماعی و ... دارای رتبه باشند، اشاره کرد.

همچنین معرفی گروه سرود، تواشیح، همخوانی، ابتهال و سایر هنرهای قرآنی، مؤسساتی که دارای کار شاخص در زمینه خردسالان و کودکان هستند، معرفی اساتید و پیشکسوتان، معرفی تولیدات قرآنی از جمله کلیپ، نکات قرآنی، پاسخ به شبهات، منابر قرآنی، درس‌های قرآنی با نگاه هنری و جذاب، سبک‌های آموزش‌های قرآنی در قالب یک کلاس، ارائه یک نوع مسابقه تلویزیونی جذاب، معرفی جلسات سنتی قرآن، طرح‌های مختلف و نوآوری‌ها و کارشناسانی که در برنامه‌های مختلف صداوسیما بتوان از آن‌ها استفاده کرد، از دیگر حوزه‌هایی نام برده شده است که امکان حضور مؤسسات قرآنی اصفهان در آن فراهم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...