همکاری جهاددانشگاهی اصفهان با اتحادیه تشکل‌های قرآنی استان در تهیه بانک اطلاعات قرآنیان

vk273

پیرو درخواست جهاددانشگاهی این استان مبنی بر همکاری با اتحادیه مؤسسات قرآنی اصفهان به منظور تهیه بانک جامع اطلاعات قرآنیان، اولین جلسه در این خصوص با حضور مهدی ژیان‌پور، رئیس جهاددانشگاهی استان، بهنام افشاری، نماینده قرآنی جهاددانشگاهی و داروغه از معاونت پژوهش اداره‌کل ارشاد اسلامی و مدیرعامل اتحادیه در محل اتحادیه برگزار شد.

وی ادامه داد: در این رابطه پس از توضیحات مدیرعامل اتحادیه مبنی بر اهمیت موضوع و مشکلی که از سال‌های قبل در این خصوص وجود داشته و همچنین توضیحات سایر اعضا مقرر شد کاربرگ خدمات قابل ارائه از سوی جهاددانشگاهی حداکثر تا قبل از ماه رمضان ارائه و جلسه‌ای قبل از ماه رمضان در دفتر مدیرکل ارشاد اسلامی تشکیل شود. در این جلسه طرح جهاد دانشگاهی بررسی می‌شود و اگر مشکلی نداشت، تأیید می‌شود. همچنین قرار شد نماینده‌ای از سازمان برنامه و بودجه جهت حمایت از این طرح دعوت شود و با طرح آشنا شود.

خاکساری بیان کرد: امیدواریم بعد از انجام این مقدمات و همچنین قرارداد همکاری با جهاددانشگاهی، از بانک جامع اطلاعات قرآنیان در سال ۱۴۰۰ رونمایی کنیم. این طرح به اتحادیه مؤسسات قرآنی استان اصفهان واگذار شده و ناظر این طرح نیز اداره‌کل ارشاد اسلامی است. اتحادیه در این زمینه پیگیر است تا بتوانیم این کار را در استان اصفهان به عنوان الگوی کشوری مطرح کنیم. در این زمینه راهنمایی و نظرات مدیران مؤسسات، اساتید و مربیان بسیار کارساز است تا یک کار خوب و اصولی انجام شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...