نشست تعاملی اتحادیه مؤسسات قرآنی اصفهان با مدیرکل صدا و سیمای استان برگزار شد

vk267

 

نشست اتحادیه‌ مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت استان اصفهان با بهرام عبدالحسینی، مدیر کل صدا و سیمای استان با حضور معاونان صدا و سیما شامل قائم مقام، طرح و برنامه، فضای مجازی،  در محل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان برگزار شد.

در این نشست، پیشنهادات اتحادیه تشکل‌های قرآنی اصفهان ارائه و مقرر شد تا در سال ۱۴۰۰ عملیاتی شوند.

از جمله برنامه‌های پیشنهادی می‌توان به تشکیل اتاق فکر در خصوص نحوه گسترش فعالیت‌های قرآنی و تعامل اهالی قرآن با صدا و سیما و اتحادیه، انعکاس اخبار قرآنی به‌صورت روزانه از طریق اتحادیه به‌ویژه در برنامه صبحگاهی و قبل از نماز ظهر، انعکاس فعالیت‌ها و برنامه‌های قرآنی و مؤسسات در برنامه‌های خبر صدا و سیمای مرکز اصفهان از طریق اتحادیه، پوشش خبری همایش‌ها، مسابقات و ... اشاره کرد.

استفاده از میهمانان، کارشناسان، شاخصان و خانواده‌های قرآنی برجسته در برنامه‌های شاخص صدا و سیما از قبیل زنده‌رود، هشت بهشت و ... با هدف الگوپذیری نسل جوان و نوجوان، استفاده از خردسالان و کودکان مراکز قرآنی در برنامه‌های کودک و نوجوان، تهیه یک برنامه ثابت ماهیانه با بخش‌‌های مختلف و جذاب پس از بررسی در اتاق فکر ذکر شده، تولید و پخش برنامه خاص ایام مانند ماه رمضان، دهه فجر و ...، برگزاری جلساتی با حضور مسئولان قرآنی اتحادیه و بخش مردمی در ارتباط مستقیم با مردم یا برنامه ارتباط با مسئولان نیز از مواردی بود که در مورد آن‌ها در این نشست توافقاتی به عمل آمد.

از دیگر پیشنهادات ارائه شده، انعکاس فعالیت‌های هنری، فرهنگی، اجتماعی و تولیدات مراکز قرآنی با پیام و برداشت قرآنی اعم از تئاتر قرآنی، فیلم، کلیپ‌های کوتاه و ...، برگزاری یک برنامه مسابقه‌ای جذاب و همچنین برنامه دیگری شبیه مشاعره ویژه جوانان و نوجوانان با مضامین قرآنی، بحث پاسخ به شبهات و منابر قرآنی با سبک و سیاق جذاب و تهیه و تولید تیزر و زیرنویس و پخش در برنامه‌های پربیننده با معرفی‌نامه اتحادیه بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...