مجمع هم‌اندیشی مدیران مراکز و فعالان قرآنی شهرستان برخوار برپا شد

vk213

پیرو صدور حکم مسئولیت امور قرآنی به ائمه جمعه از سوی نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، شورای قرآنی شهرستان‌ها تشکیل و نمایندگان قرآنی معرفی شدند.

در این جلسه، حجت‌الاسلام و المسلمین محمودآبادی، امام جمعه مرکز شهرستان برخوار، عبدالله جعفری را به عنوان نماینده قرآنی شهرستان به اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان معرفی کرد.

حسین خاکساری هرندی، مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی اصفهان گفت: پس از تشکیل شورای قرآنی در شهرستان و تعیین نماینده قرآنی برخوار، نخستین جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز و فعالان قرآنی با حضور ائمه جمعه، فرماندار، جمعی از مدیران و مسئولان،  در دفتر فرمانداری برپا شد.

در این جلسه به مشکلات، دغدغه و مسایل قرآنی شهرستان برخوار در استان اصفهان اشاره و گزارشی از روند فعالیت‌های قرآنی در شهرستان از سوی امام جمعه و مسئولان ارائه شد.

در جلسه شورای قرآنی، وظایف نماینده امام جمعه و رابط اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان در شهرستان برخوار اعلام شد.

شناسایی مراکز قرآنی موجود یا در حال اخذ مجوز در شهرستان، جمع‌آوری مشخصات مراکز و فعالان قرآنی برابر فرم‌های ارسالی و ارتباط مستمر و بازدید از مراکز قرآنی، برگزاری جلسات هم‌اندیشی مؤسسات، مراکز و خانه‌های قرآنی به صورت ماهانه، ارتباط با همه دستگاه‌ها و نهادها، ارتباط با سایر مراکزی که کار قرآنی انجام می‌دهند، مانند کانون‌های مساجد، ارتباط مستمر با همه ائمه جمعه شهرستان و جلسه با نمایندگان قرآنی ائمه جمعه در این شهرستان، احصاء مشخصات جلسات سنتی قرآن و اساتید آنان و فعالان قرآنی در آن شهرستان، پیگیری ترغیب مراکز قرآنی برای ارسال اخبار قرآنی، پیگیری ارسال محصولات مراکز قرآنی برای بهره‌مندی سایر مؤسسات، پیگیری تشکیل دوره‌های آموزشی به ویژه مدیران و مربیان، دوره تربیت مربی و سایر دوره‌ها، شرکت در جلسات و شوراهایی که در شهرستان و استان نیاز به حضور باشد و انجام سایر مأموریت‌ها در شهرستان و استان از جمله وظایف نماینده در شهرستان است.

یادآور می‌شود، هم‌اکنون در شهرستان برخوار، ۱۴ مؤسسه و تشکل قرآنی مشغول فعالیت هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...