واریز مرحله اول مساعدت یک میلیون بلاعوض به حساب برخی موسسات قرآنی استان اصفهان

vk211

مساعدت یک میلیون تومانی به حساب 40 موسسه قرآنی که گزارش فعالیتشان را ارائه کرده بودند و عضو اتحادیه موسسات و تشکلهای قرآن و عترت استان اصفهان هستند، واریز شد. اما  موسساتی که مشکلاتی چون عدم دارا بودن حساب قانونی و یا مسدودی حساب یا داشتند هنوز بسته حمایتی خود را دریافت نکرده‌اند.

طبق درخواستی که از اتحادیه کشوری به عمل آمد، که در صورت امکان با مصوبه هیئت مدیره مؤسساتی که اینگونه مشکلات را دارند، پول به حساب مدیرعامل واریز شود تا از آن منتفع شوند،  موافقتی نشد چراکه این اعتبار باید به حساب مؤسسه واریز شود.

امیرحجت مرادی، عضو اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در این باره گفت: واریز کردن این اعتبار به حساب شخصی مدیرعامل حتی با مصوبه اعضای هیئت مدیره هر مؤسسه، غیرقانونی است چرا که باید مستندات به شورای توسعه فرهنگ قرآنی ارائه شود. بنابراین مؤسساتی که مشکل مسدودی حساب دارند باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به ثبت آخرین تغییرات و رفع موانع موجود اقدام کنند تا این مشکل برداشته شود و حساب مؤسسه فعال شود.

وی ادامه داد: اما مؤسساتی که دارای حساب به اسم مؤسسه نیستند، باید سریعاً این امر را انجام دهند تا تشکل‌های مردمی از این گونه حمایت‌ها بهره‌مند شوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...