تهیه پروتکل مشخص به منظور ساماندهی خانه‌های قرآن در اصفهان

vk210

جلسه ساماندهی خانه‌های قرآن استان اصفهان با حضور مسئولان نهادهای قرآنی آقایان حجت‌الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی، مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی مسماریان، رئیس امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی، مهندس علی فضیلتی، رئیس هیئت مدیره مجمع خيرين قرآن و عترت و حسین خاکساری هرندی، مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان در محل مجمع خیرین قرآن و عترت برپا شد.

با توجه به اینکه در استان اصفهان خانه‌های قرآن در مناطق محروم با امکانات محدود در امر ترویج فرهنگ آموزش قرآن کریم مشغول به کار هستند، نیازمند ایجاد تمهیداتی برای ساماندهی آنان است. براین اساس در سال گذشته، ستاد رسیدگی، ساماندهی و توانمند‌سازی خانه‌های قرآن در استان اصفهان تشکیل شد.

حسین خاکساری هرندی، مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی اصفهان گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا، نخستین نشست از ستاد ساماندهی و رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی در استان برگزار شد.

در این جلسه درباره نحوه رسیدگی به امورات خانه‌های قرآن روستایی و شهری استان و همچنین فرایند خدمات‌رسانی به آنها مورد بررسی قرار گرفت. در ادامه، پس از بیان نظرات اعضاء، پیشنهاد تهیه پروتکل مشخص، از وظایف و مسئولیت‌های هر کدام از متولیان قرآن در ستاد، ارائه شد.

در استان اصفهان تعداد ۱۴۵ خانه قرآن روستایی و ۱۵۵ خانه قرآن شهری ثبت شده مشغول به فعالیت هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...