مؤسسات قرآنی اصفهان با همکاری اتحادیه قرآنی استان، برنامه‌های ماه محرم را به صورت مجازی و غیر‌حضوری برگزار می‌کنند.

vk207

امسال به دلیل شرایط کرونایی در کشور، ایام سوگواری سالار شهیدان به همت مؤسسات و خانه‌های قرآنی در فضای مجازی و در قالب فعالیت‌های غیرحضوری در نظر گرفته شده است.

مجموعه مؤسسات و خانه‌های قرآن در اصفهان با همکاری اتحادیه مؤسسات قرآنی استان، ویژه‌برنامه‌های متنوع مرتبط با ایام را برای قرآن‌آموزان و عموم مردم طراحی کرده که هدف زنده نگه داشتن قیام عاشورا و رشادت‌های امام حسین(ع) و یارانشان است.

بخش‌هایی از برنامه‌های مؤسسات قرآنی شامل فضاسازی، نصب پرچم‌ و بیرق حسینی در کوچه و سر در هر مؤسسه، برپایی مسابقات قرآن و احکام عاشورا در فضای مجازی و پیامکی، اجرای سخنرانی‌های مجازی در کانال‌های ارتباطی و غیره است که در این ماه محرم الحرام برپا می‌شود.

برخی از ویژه‌برنامه‌های محرم مانند قرائت زیارت عاشورا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تعداد ظرفیت محدود در مکان‌های باز از سوی مؤسسات قرآنی برگزار می‌شود.

همه مؤسسات قرآنی که مجری برنامه‌های ایام محرم در استان اصفهان هستند، پس از هر دهه، موظف به ارسال گزارش فعالیت‌های خود به دفتر اتحادیه هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...