محمد انجم‌شعاع، معاون سابق هماهنگی و نظارت راهبردی شورای توسعه فرهنگ قرآنی، به مدت سه سال به عنوان مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت معرفی شد

vk206

 

سومین جلسه هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور (جلسه فوق‌العاده)، با دستورجلسه انتخاب مدیرعامل اتحادیه به میزبانی سازمان دارالقرآن الکریم در سالن جلسات سازمان برگزار شد.

مرتضی طلایی، رئیس هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا گفت: «طی این جلسه با اکثریت آراء، محمد انجم‌شعاع، فعال قرآنی و معاون سابق هماهنگی و نظارت راهبردی شورای توسعه فرهنگ قرآنی به مدت سه سال به عنوان مدیرعامل اتحادیه انتخاب شد».

انجم‌شعاع، طی اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ مدیرعامل اتحادیه سابق مؤسسات قرآنی ـ مردمی کشور و اتحادیه مؤسسات قرآنی استان تهران بود.

وی با اشاره به دیگر مصوبات این جلسه گفت: چهار کمیته طرح و برنامه، آموزش و پژوهش، تبلیغ و ترویج و امور بانوان برای ادامه فعالیت‌ها تشکیل شد. اعضای کمیته طرح و برنامه؛ امیرحجت مرادی، محمدحسین اسلامی‌جهرمی، حسین خاکساری‌هرندی و حسن محمدی، کمیته آموزش و پژوهش؛ مهدی مقامی، علیرضا شاهسونی، سیدمحسن موسوی‌بلده و جواد سعیدی؛ کمیته تبلیغ و ترویج نیز متشکل از رحیم قربانی، پیمان سلیمی، میثم طاهر‌آبادی و همچنین کمیته امور بانوان؛ لاله افتخاری و نهضت حورزاده شدند.

طلایی بیان کرد: مقرر شد تا در جلسه فوق‌العاده‌ای، ظرف ۱۵ روز آینده، کمیته‌ها، اسامی اعضای پیشنهادی، خارج از اعضای هیئت مدیره، را همراه با برنامه‌ها و طرح‌های کمیته ارائه دهند تا درباره بودجه‌ای که برای طرح و برنامه‌ها در اختیار اتحادیه قرار گرفته شده، بحث و تبادل نظر صورت گرفته و بهترین برنامه معین شود.

مقرر شد که جلسات هیئت مدیره، سه‌شنبه‌های آخر هر ماه و جلسات کمیته‌ها، ماهی یک‌بار برگزار شود. همچنین رحیم قربانی به عنوان نایب‌رئیس هیئت مدیره انتخاب و مقرر شد درباره انتخاب افرادی به عنوان سخنگو و خزانه‌دار طی جلسات آینده، بحث و تبادل نظر شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...