انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در اصفهان برگزار شد

vk201

انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت با حضور حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل و حجت الاسلام و المسلمین مهدی اخوان صباغ رئیس سازمان دارالقرآن الکریم ۳ مردادماه از ساعت 10 الی 12:30همزمان با سراسر کشور در اصفهان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

حجت الاسلام معتمدی در حاشیه برگزاری این انتخابات با بیان اینکه انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت با تدبیر و دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: این انتخابات به منظور همدلی، هم‌افزایی و هماهنگی فعالیت‌های قرآنی بین موسسات قرآنی همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در این انتخابات 600 نفر در سطح کشور برای انتخاب هیئت مدیره شرکت می‌کنند که 300 نفر آنها از موسسات زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 300 نفر از موسسات زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی هستند.

وی افزود: 38 نفر در استان اصفهان به نمایندگی از موسسات استان به نامزدهای هیات مدیره اتحادیه کشوری رای خواهند داد که تا انتهای زمان رای گیری رای 32 نفر از آنها به صندوق ریخته شد     

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...