بیانیه مشترک اتحادیه‌های قرآنی در آستانه انتخاباتی مهم

VK198

اتحادیه موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور در آستانه انتخابات مجمع عمومی مشترک اتحادیه، بیانیه‌ مشترکی صادر کرده که به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

«قل إنما اعظکم بواحدة ان تقوموا لله مثنی و فرادی ثم تتفکروا»

بیانیه مشترک اتحادیه موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور

در آستانه برگزاری مجمع عمومی مشترک اتحادیه در سوم مردادماه ۹۹

با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان و درود و سلام بر روح بلند امام خمینی(ره) و شهدای گلگون‌کفن انقلاب اسلامی و آرزوی طول عمر با برکت برای رهبر فرزانه و قرآنی انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای(مد‌ظله‌العالی)، اینک که به فضل الهی با تلاش تمامی دلسوزان جامعه قرآنی، مقدمات تشکیل اتحادیه واحد کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت(ع) فراهم آمده است، مدیران دو اتحادیه موجود، ضمن تشکر و تقدیر از تمامی دست‌اندرکاران این امر خیر، به خصوص مدیران موسسات و تشکل‌های گرانقدر قرآن و عترت(ع) کشور، اعلام می‌دارند: اینک که با شکر و سپاس به درگاه ربوبی، همدلی و همگرایی بی‌سابقه‌ای بین مدیران قرآنی موسسات به وجود آمده، که بسیار مغتنم و ارزشمند می‌باشد، امید است که این همدلی اسباب تشکیل یک اتحادیه منسجم و توانمند و اثرگذار را فراهم آورد.

از این رو توصیه هیئت‌مدیره‌های دو اتحادیه به تمامی اعضای محترم اتحادیه‌ها، حضور فعال در فرآیند برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیأت‌مدیره و بازرسان اتحادیه کشوری می‌باشد.

از طرفی با توجه به شرایط مناسبی که برای تشکیل اتحادیه واحد و منسجم و به دور از افتراق‌های گذشته به وجود آمده است، مناسب است که اعضای محترم هر دو اتحادیه از هرگونه اقدامی که باعث ایجاد خدشه به فضای مناسب فعلی شود، جلوگیری نمایند و توقع خادمان اتحادیه از اعضای محترم دو اتحادیه، رعایت تقوا و انصاف در رفتار تشکیلاتی و خودداری از هرگونه تخریب افراد و رفتاری است، که باعث ایجاد شکاف و تفرقه در میان نیرو‌ها و عناصر قرآنی شود.

در پایان امید است، با فضل الهی در آینده نزدیک شاهد استقرار اتحادیه‌ای مستقل، کارآمد و موفق در خدمت به ساحت مقدس قرآن کریم باشیم.

و من الله توفیق وعلیه التکلان
۲۱تیرماه ۱۳۹۹

یادآور می‌شود، این بیانیه به امضای دو مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور و اتحادیه موسسات قرآنی مردمی کشور رسیده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...