سی و نهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه قرآنی اصفهان برگزار شد

VK196

سی و نهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه قرآنی استان اصفهان، با حضور اعضاء و دو نماینده از ادارات کل سازمان تبلیغات و فرهنگ و ارشاد اسلامی در دفتر اتحادیه قرآنی استان اصفهان برگزار شد.

با توجه به نزدیکی زمان برگزاری انتخابات اتحادیه مدغم قرآنی در استان‌ها، این جلسه به برنامه‌ریزی و تعیین تمهیدات لازم به منظور برگزاری مجمع عمومی در استان‌ها پرداخت. در این جلسه مقرر شد، اسامی اعضای مجمع و کاندیداها معرفی شوند. همچنین سایر استان‌ها نیز به همین نحو اقدامات لازم را انجام داده و در نهایت کاندیداهای کشوری منتخب شوند.

بنابراین، این دستورالعمل در جلسه هیئت مدیره، تعیین و به مؤسسات قرآنی ابلاغ شد هر مرکزی که آمادگی دارد، هرچه زودتر فرم کاندیداتوری اعضای هیئت مدیره و هیئت بازرسان را تکمیل و ارسال کند.

موضوع دیگری که در جلسه عنوان شد، مسئله حمایت از مؤسسات قرآنی متضرر در کرونا بود. با توجه به اعتبارات تخصیص یافته به مؤسسات قرآنی توسط شورای توسعه فرهنگ قرآنی، مؤسسات واجد شرایط برای دریافت مبلغ یک میلیون تومان، بررسی و تعداد۱۶۷ مؤسسه به تأیید اعضای حاضر رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...