تولید و پخش برنامه‌های ویژه جامعه قرآنی در صداوسیمای مرکز اصفهان

VK195

 

جلسه‌ای با هدف عملیاتی شدن تفاهم‌نامه میان صداوسیمای مرکز و اتحادیه مؤسسات قرآنی اصفهان، در راستای تهیه و تولید برنامه‌های ویژه جامعه قرآنی به صورت ماهانه، برگزار شد.

پیرو تفاهم‌نامه‌ای که در سال گذشته میان صداوسیمای مرکز اصفهان و اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان با هدف ترویج فرهنگ قرآنی به امضا رسید، جلسه‌ای با حضور حسین خاکساری هرندی، مدیرعامل اتحادیه و حیدری، نماینده و مسئول میزهای تخصصی صداوسیمای استان اصفهان برگزار شد.
این تفاهم‌نامه مدتی است که به دلیل شیوع کرونا و بحران به وجود آمده در کشور، عملیاتی نشده بود که با برگزاری این جلسه، مفاد آن بار دیگر مورد توجه قرار گرفت.

از محورهای این تفاهم‌نامه می‌توان به تبلیغات برای فعالیت‌های مؤسسات قرآنی در قالب تیزر و زیرنویس در چارچوب سیاست‌های فرهنگی رسانه، همکاری صداوسیمای استان برای انعکاس برنامه‌‌ها و فعالیت‌های مؤسسات قرآنی، تولید و پخش برنامه‌های خاص ویژه جامعه قرآنی به صورت ماهانه با پارامترهای مشخص، دعوت از شخصیت‌ و فعالان قرآنی در برنامه‌های پربیننده و الگوسازی برای جامعه اشاره کرد.

این جلسه کلیدی برای آغاز و پیشبرد تفاهم‌نامه میان صداوسیما و اتحادیه مؤسسات قرآنی اصفهان بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...