تدوین و تأیید شیوه‌نامه اجرایی مجمع مراکز آموزشی قرآنی اصفهان

vk136

 

دومین جلسه مجمع مراکز آموزشی مؤسسات قرآنی، روز گذشته دهم دی‌ماه، با حضور مدیران مؤسساتقرآنی که دارای مراکز آموزشی هستند در محل اتحادیه برگزار شد.
در استان اصفهان، برخی از مؤسسات قرآنی، دارای مرکز آموزشی مانند مهد کودک، پیش‌دبستانی، مدرسه و غیره هستند که با مجوز رسمی از سوی آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی در حال فعالیت بوده که نیاز است، منسجم شوند. این مراکز قرآنی در حوزه‌های مختلفی مانند مسایل اداری ـ مالی مربیان، متون و روش آموزش، فعالیت پرورشی و غیره در حال فعالیت هستند.
خاکساری هرندی، مدیر عامل اتحادیه قرآنی اصفهان بیان کرد: بیش از ۱۰۰ مدرسه قرآنی در استان هم‌اکنون در حال فعالیت هستند که مجمع مراکز آموزشی با حضور اعضاء، زیر نظر اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت اصفهان به منظور هم‌افزایی و فعالیت مشترک تشکیل شده است.
در جلسه نخست، درباره تدوین شیوه‌نامه مجمع مباحثی مطرح شد که در این جلسه این شیوه‌نامه مورد تأیید اعضا قرار گرفت. همچنین گروه داخلی با حضور اعضا، به منظور ارتباط و بیان فعالیت‌های این مراکز تشکیل شد که حاضران بتوانند تبادل نظر داشته باشند.
در دومین جلسه مجمع مراکز آموزشی مؤسسات قرآنی، مدیر مؤسسه مکتب‌القرآن اصفهان با اجماع آراء، به عنوان دبیر منتخب شد. همچنین مطرح شد که جلسات مجمع به طور گردشی در همه مؤسسات قرآنی در راستای آشنایی با مؤسسات دیگر استان، برگزار شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...