روند اخذ مجوز مؤسسات قرآنی که قبلاً ثبت شده وبا مشکلاتی همراه بود، از این پس با سهولت بیشتری انجام می‌شود.

vk129

طی بازدید که مدیرکل اداره توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم از استان اصفهان و مدیر عامل اتحادیه قرآنی انجام داد، مباحثی درباره مشکلات تأسیس مؤسسه بیان شد.

یکی از مشکلاتی که مؤسسات قرآنی با آن درگیر هستند، اخذ مجوز در زمان تأسیس مرکز قرآنی است که در این راستا مطالبی از سوی مدیر عامل اتحادیه قرآنی اصفهان مطرح شد که بهبودی، به منظور تسهیل در اخذ و تمدید مجوز، قول‌های مساعدی را برای حل این مشکل داد.

همچنین در این جلسه پیرامون‌وضعیت مصاحبه و آزمون‌های مدیریتی که نیاز به بررسی سوء پیشینه مجدد برای مؤسسات قرآنی بود، صحبت‌هایی ایراد شد که مدیرکل اداره توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم وعده‌ای برای برطرف کردن این مسئله داد.

افزایش خانه‌های قرآن در استان و حمایت خیرین اصفهانی برای ایجاد آن، رونمایی از سایت خانه‌های قرآنی از سوی اتحادیه و مجمع خیرین با حضور بهبودی‌و دیگر موضوعات پیرامون مسائل داخلی اتحادیه از جمله مباحثی بود که در این دیدار مورد تبادل نظر قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...