جلسه هم اندیشی با حضور موسسات و مسولین سازمان ها جهت برنامه ریزی هفته قرآن و عترت در محل حادیه

 

vk128 1

یکشنبه ۸ دی‌ماه، جلسه‌ای پیرامون اعلام برنامه‌های هفته قرآن و عترت در دفتر اتحادیه با حضور مدیرعامل اتحادیه قرآنی، مؤسسات و مسئولان سازمان‌ها برگزار شد.

در این جلسه مطرح شد، هفته قرآن و عترت استان اصفهان از تاریخ ۱۹ تا ۱۵ بهمن ماه با همکاری اتحادیه قرآنی، مؤسسات قرآنی، برخی از دستگاه‌ها و نهادهای قرآنی برگزار می‌شود.

موضوعاتی که در هفته قرآن و عترت در نظر گرفته شده است، شامل رشته مقاله، شعر و مشاعره، داستان کوتاه، هنرهای تجسمی، نمایشی و سینمایی، هنرهای دستی، یادواره شهدا، نشست گام دوم انقلاب، نمایشگاه، بازی‌های فکری و یارانه ای، آواها و نغمات دینی، ایده شو قرآنی، مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم ( زیر ۱۵ و بالای ۱۵ سال) است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در رشته‌های فوق، ظرف مدت یک هفته به دبیرخانه هفته قرآن و عترت ارسال کرده و پس از بررسی آثار، برگزیدگان آن معرفی خواهند شد.

سیدمحمد قلمکاریان، دبیر اجرایی برنامه‌های هفته قرآن و عترت گفت: در هفته قرآن و عترت نمایشگاه‌های مختلفی در شهر برگزار خواهد شد. همچنین اجرای سرود، نمایش، برنامه‌های قرآنی ویژه دیگری نیز برنامه ریزی شده است. ارائه مسابقه «ایده شو» در هر یک از دانشگاه‌های استان اصفهان و رقابت برگزیدگان آنان در مرحله نهایی نیز در طول هفته انجام می‌شود.

همچنین در این هفته ورکشاپ‌هایی در بخش بازی‌های فکری و رایانه ای، عکس، پوستر و نقاشی، خوشنویسی و خطاطی، تولیدی، ایده‌پردازی به نمایش گذاشته می‌شود.

گفتنی است؛ افتتاحیه و اختتامیه هفته قرآن و عترت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ ۲۵ بهمن ماه برگزار می‌شود.

vk128 2

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...