اتحادیه قرآنی اصفهان؛ مجری برپایی دوره تربیت مربی حفظ قرآن

vk122

اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی اصفهان، دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم سطح یک را برای افرادی با شرایطی مانند دارا بودن مدرک تخصصی حافظان یا حداقل تأییدیه حفظ ۵ جزء و دارا بودن مدرک تخصصی، محفوظات بیشتر، سابقه تدریس و مدرک تحصیلی برپا می‌کند.
طي اجرای اين طرح و برگزاری دوره‌هایی مربوطه، علاقه‌مندان به معلمی، تـدريـس و تعلیم علوم و فنون رشته حفظ قرآن‌کریم (تـدريـس عمومی حفظ قرآن و تشكيل جلسات حفظ) پس از احراز شرايـط گزينـش شده و در ۶۰ جلسه آموزش به صورت حضوری و ۱۶ ساعت آموزش غير حضوری شرکت می‌کنند.
سرفصل‌های این دوره شامل روش تدريس و كلاس‌داری عمومی حفظ قرآن كريم، كاربرد اصول روان‌شناسی در حفظ قرآن، فنون معلمی و روان‌شناسی تربيتی، روش آموزش فصيح‌خوانی قرآن، احكام عمومی و احكام قرآنی، اخلاق و تربيت اسلامی، آشنايی با علوم قرآنی است.
شرکت‌کنندگان پس از موفقيت در آزمون‌های پايانی، گواهينامـه مربوطه از سازمان دارالقرآن الکریم را دریافت و به عنوان معلمان دوره‌های آموزش عمومی حفظ قرآن در اداره امور قرآنی استان، مؤسسات و مراكز قرآنی مردمی و ... به تدريس خواهند پرداخت.
گفتنی است؛ برپایی این دوره در دی و بهمن‌ماه سال جاری طی روزهای زوج و پنجشنبه‌ها در مکان اتحادیه به نشانی اصفهان، خیابان کاشانی، چهارسوق، کوچه روضاتیان برپا می‌شود.

 

https://eitaa.com/etehadyeisf

http://Instagram.com/etehadyeisf

https://t.me/isfquranyanchannel

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...