آغاز دوره تربیت مربی ترجمه و مفاهیم قرآن کریم در محل اتحادیه

vk104

اتحادیه موسسات و تشکلهای قرآن و عترت استان اصفهان  با همکاری موسسه نورالانوار ملکوت، در راستای تربیت نیروهای قرآنی و مربیان مجرب در حال حاضر دوره آموزشی «تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن کریم» را ویژه بانوان درسطح استان اصفهان اجرا می‌کند.

دروس کلاس‌های این دوره شامل روش تدریس ترجمه و مفاهیم قرآن، فنون معلمی، روانشناسی تربیتی، آموزش عربی، صرف و نحو، احکام عمومی و احکام قرآنی است.

دوره تربیت معلم ترجمه و مفاهیم قرآن ، از 19 آبانماه با حضور 28نفر از بانوان علاقه‌مند آغاز شده که اساتید مجرب تدریس دروس را برعهده دارند.

 این دوره هر هفته روز های یکشنبه و سه شنبه از ساعت 8:30 تا 11:45 درحال برپایی است که مدت زمان برپایی این دوره آموزشی به مدت پنج ماه طول خواهد کشید.

براساس برنامه‌ریزی‌ها، پس از پایان دوره از شرکت‌کنندگان آزمون نهایی به صورت کتبی اخذ شده و افرادی که حد نصاب نمره را در آزمون دریافت کنند، مدرک رسمی از سوی سازمان دارالقرآن‌الکریم، اداره تبلیغات اسلامی برایشان صادر می‌شود.

یادآور می‌شود، در حال حاضر دوره آمورشی در مکان اتحادیه مؤسسات قرآنی استان به نشانی خیابان کاشانی، روبروی ایستگاه اتوبوس طالقانی برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...