سی ویکمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی اصفهان تشکیل شد

vk95

جلسات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت اصفهان با حضور حسین خاکسارهرندی، مدیرعامل اتحادیه و اعضای هیئت مدیره به صورت ماهانه برگزار و به بررسی و مشکلات مؤسسات قرآنی رسیدگی می‌شود.

در جلسه‌ای که برگزار شد به موضوعات متنوعی پرداخته شد که به برخی از آنها اشاره می‌شود.

خاکسار‌هرندی، مدیر عامل اتحادیه گفت: با توجه به برگزاری جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور در روز پنجشنبه، ۲ آبان ماه در تهران و پرداختن به موضوع ادغام اتحادیه کشوری، مقرر شد، نتایج این جلسه طی نشستی با اداره اوقاف و امور خیریه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان و مدیرعامل اتحادیه مطرح و به دنبال این مسئله یک وحدت رویه بین ادارات ایجاد شود.

توجه به مشکلات و رسیدگی به وضعیت مالیاتی مؤسسات قرآنی، پیگیری و رایزنی اتحادیه قرآنی اصفهان با اداره مالیاتی و اداره ارشاد از دیگر مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد.

بنابر این گزارش، در جلسه هیئت مدیره به موضوع تبلیغات و تشویق بانیان برای حمایت از جلسات خانگی با عنوان «خانه‌های نور» نیز اشاره شد. با توجه به اینکه در استان اصفهان تاکنون ۱۰۰جلسه خانگی به طور ثابت تشکیل شده است، در این راستا اتحادیه قرآنی استان، چند جلد کتاب قرآن کریم و رحل به این جلسات هدیه داده است.

در این جلسه تاکید شد که برنامه و بودجه مورد نیاز شش‌ماهه دوم سال تهیه شده و در جلسه آینده مطرح شود. همچنین درباره چگونگی روند تشکیل شعب اتحادیه استان به عنوان بازوهای اجرایی اتحادیه در شهرستان‌ها و محوریت آنان مطالبی مطرح شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...