حضور معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سی امین جلسه هیات مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت اصفهان

vk80

حسین خاکساری‌هرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی مردمی قرآن و مردمی استان اصفهان‌، با اشاره به تشکیل سی‌امین جلسه هیئت مدیره این اتحادیه و مصوبات آن، اظهار کرد: این جلسه با حضور حجت‌الاسلام محمدحسین بلک، مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه اصفهان، مهدی اسماعیلی، معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان در محل اتحادیه تشکیل شد.

وی ادامه داد: از آنجا که جامعه هدف فعالیت مؤسسات قرآنی بیشتر نوجوانان و جوانان هستند، لذا برآن شدیم تا طی تعامل با آموزش و پرورش استان، از ظرفیت تشکل‌های قرآنی در مدارس و همچنین از ظرفیت مدارس در مؤسسات قرآنی بهره‌مند شویم. لذا مقرر شد تا یک نماینده از آموزش و پرورش در جلسات هیئت مدیره به صورت منظم حضور داشته باشد. همچنین یک کارگروه تشکیل شود تا نحوه ترویج فرهنگ قرآنی در میان جوانان و نوجوانان در مدارس مشخص شود.

خاکساری‌هرندی بیان کرد: همچنین طی این جلسه مقرر شد تا جلسه خاص با حضور همه مدیران اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های استان تشکیل شود تا فعالیت‌های قرآنی تا حد امکان به بخش مردمی واگذار شود و مؤسسات قرآنی این فعالیت‌ها را با بهره‌گیری از ظرفیت خود انجام دهند.

وی ادامه داد: از دیرباز نمایندگانی از اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین تبلیغات اسلامی در جلسات هیئت مدیره حضور داشتند که طی این جلسه مقرر شد تا نمایندگانی نیز از اوقاف و امور خیریه و همچنین آموزش و پرورش نیز در جلسات به صورت منظم حضور داشته باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...