مسئولیت تهیه بانک جامع اطلاعات قرآنی استان اصفهان از سوی شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان به اتحادیه قرآنی استان واگذار شد.

vk71

 

مسئولیت تهیه بانک جامع اطلاعات قرآنی استان اصفهان از سوی شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان به اتحادیه قرآنی استان واگذار شد.

براین اساس طی جلسه‌ای که حسین خاکساری هرندی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت اصفهان با ابطحی، مدیر مؤسسه ام‌الکتاب داشت، مقرر شد تا این مؤسسه به دلیل انجام فعالیت‌های پژوهشی و تخصصی در زمینه پایگاه اطلاع‌رسانی و فضای مجازی با تأیید دبیرخانه شورای توسعه اصفهان برای تهیه این بانک در کنار اتحادیه باشد.

بنا بر گفته خاکساری، «تهیه این بانک اطلاعاتی مستلزم طی کردن پنج گام چون جمع‌آوری اطلاعات دستگاه‌هایی که بعضا در گذشته در این زمینه کار کرده‌اند و ادامه روند آنها، جمع‌آوری تعاریف استاندار از قاری و حافظ وتهیه کاربرگ‌ها، تهیه سامانه بانک جامع اطلاعات قرآنیان، جمع آوری اطلاعات با فراخوان و یا مراجعه افراد به سایت و ثبت اطلاعات و راست آزمایی براساس دریافت مدارک» است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...