اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت استان اصفهان با شرکت سهامی بیمه ما تفاهمنامه همکاری می بندد.

vk63

 

اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت استان اصفهان  با شرکت سهامی بیمه ما تفاهمنامه همکاری می بندد. این بیمه نامه با استعلام از مراکز متعدد بیمه و با کمترین قیمت و بیشترین خدمات تفاهم شده، که در این رابطه مؤسسات و مراکز قرآنی، مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس و قسمت های ستادی و اداری می توانند در زمینه بیمه مسئولیت مدنی مدیران در مراکز آموزشی و فرهنگی در قبال قرآن آموزان، دانش آموزان و فراگیران و همچنین بیمه نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان و مراجعان و همچنین سفر های زیارتی و تفریحی از آن استفاده نمایند، لذا مقتضی است مؤسسات و مراکز قرآنی درخواست های خود را در خصوص هریک از بندهای موضوع تفاهم نامه از طریق شماره فاکس 32360007 و یا به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به اتحادیه ارسال نمایند.

ضمنا مؤسسات و مراکز قرآنیدر خصوص بیمه تکمیلی کارکنان خود هم میتوانند درخواست های جداگانه به اتحادیه منعکس که در این زمینه هم با تسهیلات مناسب، بهترین بیمه تکمیلی انتخاب و اقدام گردد.

vk64

vk65

 

vk66

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه های سایت

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان کاشانی- روبروی خیابان طالقانی-( چهارسوق)- ابتدای کوچه روضاتیان کد پستی: ۸۱۸۳۹۷۵۴۵۳vk39

تلفن گویا : ۱۵۰۱ و ۳۲۳۶۰۰۰۹ - پست الکترونیک: 

کانال تلگرام:  https://t.me/isfquranyanchannel

کانال ایتا: https://eitaa.com/etehadyeisf

صفحه اینستاگرام: Instagram.com/etehadyeisf

شماره خط اتحادیه: 09301133821

شماره حساب بانک ملی : ۰۱۰۹۳۵۱۶۵۸۰۰۶

شماره شبا:  IR250170000000109351658006

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...